دکتر عنایت رحیمی

دستور استاندار فارس برای پیگیری بدون اتلاف وقت مطالبات مردمی

دستور استاندار فارس برای پیگیری بدون اتلاف وقت مطالبات مردمی

نخستین دیدار چهره به چهره دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس عصر پنج شنبه با حضور مدیران دستگاه های اجرایی در سالن شهید قاضی استانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در حاشیه این دیدار مردمی با تاکید بر  اینکه هدف اصلی دولت و همه دستگاه‌های اجرایی رفع مشکلات مردم و ارایه خدمات و تسهیلات به آنها است، گفت: در این دیدار ۵۰ درخواست مردمی در زمینه‌های مختلف از جمله اشتغال، مشکلات واحدهای تولیدی و تسهیلات بانکی با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار فارس با بیان اینکه در دیدار چهره به چهره امروز با مردم دستور پیگیری مشکلات صادر شد،از مسئولان و مدیران مربوطه خو است بدون اتلاف وقت نتیجه پیگیری ها را به ارباب رجوع اطلاع دهند‌.

دکتر رحیمی با اشاره به اینکه امروز ایجاد اشتغال یکی از ضرورت های اساسی برای رفع مشکلات مردم است،  فراهم کردن زمینه های مناسب سرمایه گذاری و خلق فرصت های جدید شغلی را از اقدامات لازم در جهت تحقق این هدف دانست.

وی با تاکید بر اینکه فرصت های شغلی موجود باید حفظ شوند، یادآور شد: در شرایط کنونی استفاده از ظرفیت بنگاه های اقتصادی فعال بخشی از مشکلات بیکاری در استان را رفع خواهد کرد که این موضوع در دستور کار قرار گرفته و اقداماتی نیز انجام شده است.

استاندار فارس با بیان اینکه ملاقات های مردمی ماهانه انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: در مواقع دیگری همچون حضور در شهرستان ها، مساجد و... نیز با مردم صحبت میکنیم و حل مشکلات آنها را بر اساس مقدورات پیگیری خواهیم کرد.

دکتر رحیمی گفت: سامانه سامد نیز راه ارتباطی مردم با مدیریت ارشد استان است که زمان های حضور و پاسخگویی در این سامانه نیز به اطلاع عموم می‌رسد.

شبکه های اجتماعی

از طریق شبکه های زیر می توانید ما را دنبال کنید